Karel X. - medaile na korunovaci v Remeši 29.V.1825 - poprsí zprava, opis / korunovační scéna, písmo, Sign.Puymaur-Gatteaux, Ag 50mm, 71.548g, vlas.rysky
Výstava dekorativního umění 1892 - uděl."Jakob Falke" - dubový stromek, nápis na stuze, opis / kartuše s udělení, nápis, Nesign., zn."bronze", 50mm, etue
Rouen 1854 - obchodní a průmyslová komora - balíky zboží a sudy v přístavu, vročení/ 2-řádk.nápis, opis, Sign.Hamel A., Punc.ARGENT, 36x36 mm, 18.816g, rysky
Itálie
Livio Odescalchi kníže Bracciano (1652 - 1713) b.l. - poprsí zprava, opis / pololežící postava, opis, Sign.(?), litá bronzová medaile 40 mm, 35.153g R!
Pavia 1925 - prof. Alexander Volta, opis a nápis / pečeť university, opis, vročení, Sign.Johnson, patinovaný bronz 68mm, 154.378g, krásná patina R!
Benito Mussolini - zlacená medaile b.l. - hlava zleva a opis / sedící Itália, svazky zbraní, opis, vyraženo "3.GENNAIO.XII.", Sign., Ag800, 28mm, 12.774g, závěs
Německo - Bavorsko
Ludwig I. 1825 - AE nástupní jeton - poprsí zprava / 8-řádkový nápis, Sign.N (J.Neuss), měď 13 mm, patina
Německo - Braunschweig - Calenberg - Hannover
Ernest August - biskup v Osnabrücku - AR medaile b.l. (1662) - Fortuna na zeměkouli, nápis / kružítko a nápis na stuze, Nesign., Ag 28mm, 6.636g, nep.rysky
Německo - Braunschweig - Lüneburg
St.Schwartz - úmrtní medailka Georga Wilhelma 1912 - poprsí zleva, opis / korun.znak se štítonoši a nápis, Sign., Punc., Ag800, 22 mm s původním závěsem, 6.244g
Německo - Norimberk
Nesign. - mírové klipa 1650 - chlapec na koníku, opis a vročení/ znak 5-řádkový nápis, Ag 20x20 mm, 2.840g, dobové ouško, vl.škr., mírně hlazená v ploše, patina
Německo - Pfalz - Chur
Karl von Simmern (1651-1685) b.l. - poprsí zprava s dánským Řádem Slona, opis / 9-řádk. nápis, Sign.S, Nepunc., Ag 40mm, 29.113g, nep.hr., nep.rysky, patina
Německo - Prusko
Wilhelm I. a Augusta - medaile na korunovaci 1861 - dvojportrét zprava, opis / 8-řádkový nápis ve věnci, Nesign., cín 45 mm, 20.062g, dr.hr., dr.škr., patina
Německo - Sasko
Friedrich August II. - AR úmrtní medaile 9.8.1854 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve věnci, Nesign., Ag 28mm, 8.185g, nep.hr., nep.rysky, téměř
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Nesign. - Adolf Hitler - převzetí vlády 1933 - poprsí zleva, dubové snítky, opis/ říšská orlice trhá řetězy, opis, Ag900, 36mm, 21.804g, dr.rysky, patina
Nesign. - medaile za přípravu LOH v Berlíně 1936 - vlajkonoš a svastika, opis / říšská orlice, olymp. kruhy, Sign., patinované lité železo 115 mm R!
Hanisch - připojení Rakouska a Sudet k Říši 1938 - hlava A.Hitlera zprava, opis / říšské jablko, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 36mm, 21.124g
Rusko
Petr I. Veliký - cínová medaile na návštěvu expedice kapitána Metveja Simonoviče v Havaně 1709, Sign.XL, cín 37/42 mm, vady razidla, hrany, úhozy, patina RR!
Kateřina II. - jeton na mír s Tureckem 29.12.1791 - korunovaný monogram ve věnci / 4-řádkový nápis, novoděl, Diakov.225.9, zataveno v etui PCGS R!
Švédsko
Karel IX. (1550 - 1611) - úmrtní medaile - poprsí zprava, opis / 4-řádkový nápis ve věnci, Sign.E, Ag 23mm, 6.610g, nep.exc., pěkná patina, téměř
Tyrolsko
Sebald a Drentwett - 500 let unie s Rakouskem 1863 - Rudolf IV. a Margareta, vročení, opis / znak a opis, cín 37 mm s pův. ouškem, Haus.1613, vada raz., skvr.