ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

St.Schwartz - úmrtní medailka Georga Wilhelma 1912 -

Položka 2633
Vyvolávací cena: 400 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Německo - Braunschweig - Lüneburg

St.Schwartz - úmrtní medailka Georga Wilhelma 1912 - poprsí zleva, opis / korun.znak se štítonoši a nápis, Sign., Punc., Ag800, 22 mm s původním závěsem, 6.244g