ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Rouen 1854 - obchodní a průmyslová komora - balíky

Položka 2627
Vyvolávací cena: 500 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Rouen 1854 - obchodní a průmyslová komora - balíky zboží a sudy v přístavu, vročení/ 2-řádk.nápis, opis, Sign.Hamel A., Punc.ARGENT, 36x36 mm, 18.816g, rysky

Zachovalost: 1/1-