ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - Adolf Hitler - převzetí vlády 1933 -

Položka 2642
Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Německo - 3.říše, 1933 - 1945

Nesign. - Adolf Hitler - převzetí vlády 1933 - poprsí zleva, dubové snítky, opis/ říšská orlice trhá řetězy, opis, Ag900, 36mm, 21.804g, dr.rysky, patina