ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Karl von Simmern (1651-1685) b.l. - poprsí zprava

Položka 2635
Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Německo - Pfalz - Chur

Karl von Simmern (1651-1685) b.l. - poprsí zprava s dánským Řádem Slona, opis / 9-řádk. nápis, Sign.S, Nepunc., Ag 40mm, 29.113g, nep.hr., nep.rysky, patina