ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - mírové klipa 1650 - chlapec na koníku

Položka 2634
Vyvolávací cena: 2 800 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Německo - Norimberk

Nesign. - mírové klipa 1650 - chlapec na koníku, opis a vročení/ znak 5-řádkový nápis, Ag 20x20 mm, 2.840g, dobové ouško, vl.škr., mírně hlazená v ploše, patina

Zachovalost: -1/1-