ČNS Praha, 78. aukce - DODRAŽBA

Benito Mussolini - zlacená medaile b.l. - hlava zleva

Položka 2630
Vyvolávací cena: 800 Kč

Sobota 21.9.2019, 17:00:00.

Itálie

Benito Mussolini - zlacená medaile b.l. - hlava zleva a opis / sedící Itália, svazky zbraní, opis, vyraženo "3.GENNAIO.XII.", Sign., Ag800, 28mm, 12.774g, závěs