Vídeň
Jauner - II.výstava žírného dobytka 1882 - domácí zvířata, opis / císařský znak ve věnci, koruna, opis, Sign., Punc., Ag 75mm, 137.193g, nep.rysky, patina R!
Zikmund Hasenfeld - na 58.narozeniny 25.II.1895 - ruka vhazuje minci do spořící pokladničky / 8-řádkový nápis, Nesign., bronz 32 mm, skvrna, patina, téměř
Vyšnovky u Hořovic
Tábor lidu 29.května 1871 - kalich a husitské zbraně, český opis / 6-řádk. český nápis, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina, téměř
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Šimonovský - jednostranná litá medaile b.l. (1919) - poprsí zprava, opis, Sign., patinovaný zinek 65 mm, Fl.3, Nov1.1.21a R!
Oválná medailka z černého matového skla (1919-1920) - poprsí zprava v klobouku / 2-řádkový nápis, Nesign., 18x27 mm, Nov1.1.30a, nep.hr.
Rus - plaketa z černě patinov. plechu (1919-1920) - poprsí zleva, vavřín.ratolest, znak, nápis, Nesign., na černé dřevěné podložce 125x180 mm, Nov1.1.33d R!
1-
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag matové 50 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.42b, Nov1.1.98c, 48.815g, lakovaná, téměř
Španiel - na 85.narozeniny 1935 (Ag lesklé 42 mm) - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., Fl.41c, Nov1.1.99a, 29.670g, lakovaná
Medailka na odhalení pomníku ve Smržovce 27.4.1947 - pomník mezi sklářským zbožím a znakem města, Nesign., bílé sklo 34x34 mm s pův.dírkou a zlaceným nápisem R!
Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Kozák - 75.výročí vzniku Československa 28.X.1993 - poprsí v klobouku zleva, opis / střední státní znak, opis, Sign., Ag999, 35mm, 14.900g, Nov1.1.226a, pat.
Historické momenty - 90.výročí vzniku ČSR 28.X.2008 - portréty Masaryka, Beneše a Štefánika nad mapou / státní znak, nápisy, Ag(?) 35mm, 10.423g, Nov1.1.294a
Harcuba - 95.výročí ČSR 2013 (model z roku 1995) - hlava zleva, Sign., patinovaná měď 40 mm, původní etue, údajně raženo pouze 10 kusů RR!
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Novotný - dutá portrétní plaketa (1946-1948) - poprsí zprava, nápis, Sign., patinov. litý zinek 205x265 mm se závěsem v reversu, podobný jako Nov1.2.43 R!
Česká republika
Paccini - série medailí Čeští svatí b.l. (cca 2000) - Václav, Vojtěch, Cyril a Metoděj, Ludmila, Prokop, Anežka, Sign., Ag925, 40mm, 20g, společná etue 6ks
Belgie
Baron Bartenstein - primus university v Lovani 1775 - hlava v antické přilbě zleva, opis / Minerva, znak, opis a nápis, Sign.Berckel, Ag 39mm, 22.006g, dr.rys.
B.Turlan - AR medaile na přátelství mezi národy b.l. - mapa překrytá cvičícími postavami, opisy / čtyři postavy nad zeměkoulí, Sign., pat. Ag 66mm, 172.900g
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Brenet - AE medaile - rok IV. (1803 - 1804) - poprsí zleva / sedící Fortuna zprava, opis a nápis, Sign., bronz 33mm, 17.476g, Zeit.30, krásná patina
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Andrieu - kapitulace Ulmu a Memmingenu 17.10.1805 - císař zprava, opis / císař na bize, letící Niké, nápis, Punc.ARGENT, Ag 40mm, 37.349g, Zeitz.56, téměř
Německé státy před rokem 1871
AR medailka na vítězství u Tolentina 2.-3.V.1815 - přilbice a meč obtočený vavřínem / 6-řádkový nápis, Nesign., 12mm, 0.968g, nep.hr., pěkná patina, téměř