Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Vídeň
Jauner - II.výstava žírného dobytka 1882 - domácí zvířata, opis / císařský znak ve věnci, koruna, opis, Sign., Punc., Ag 75mm, 137.193g, nep.rysky, patina R!