Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Německé státy před rokem 1871
AR medailka na vítězství u Tolentina 2.-3.V.1815 - přilbice a meč obtočený vavřínem / 6-řádkový nápis, Nesign., 12mm, 0.968g, nep.hr., pěkná patina, téměř