Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Vyšnovky u Hořovic
Tábor lidu 29.května 1871 - kalich a husitské zbraně, český opis / 6-řádk. český nápis, Nesign., cín 27 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina, téměř