Pátek 13.12.2013, 20:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804
Brenet - AE medaile - rok IV. (1803 - 1804) - poprsí zleva / sedící Fortuna zprava, opis a nápis, Sign., bronz 33mm, 17.476g, Zeit.30, krásná patina