ČNS Praha, 61. aukce

Brenet - AE medaile - rok IV. (1803 - 1804) - poprsí

Položka 2497
Vyvolávací cena: 2 000 CZK
Docílená cena: 5 500 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Francie, Napoleon I. - jako konzul, 1799 - 1804

Brenet - AE medaile - rok IV. (1803 - 1804) - poprsí zleva / sedící Fortuna zprava, opis a nápis, Sign., bronz 33mm, 17.476g, Zeit.30, krásná patina