ČNS Praha, 61. aukce

Medailka na odhalení pomníku ve Smržovce 27.4.1947 -

Položka 2489
Vyvolávací cena: 650 CZK
Docílená cena: 1 300 CZK

Pátek 13.12.2013, 20:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Medailka na odhalení pomníku ve Smržovce 27.4.1947 - pomník mezi sklářským zbožím a znakem města, Nesign., bílé sklo 34x34 mm s pův.dírkou a zlaceným nápisem R!

Zachovalost: 1