Praha
Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina
Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, dr.hr., tmavá patina
Nesign. - odhalení pomníku Josefa Jungmanna 15.5.1878 - pomník, opis/ 6-řádkový nápis, cín 27 mm s původním raženým ouškem, PZ.207, pěkná patina, téměř
J.S. - Pražské obchodní gremium 1895 - sedící Merkur, pohled na Prahu, vročení a opis/ 5-řádkový rytý nápis ve věnci, Sign., Ag 55mm, 39.219g, díra, hrany, pat.
Praha - novoročenky firmy Franta Anýž
Sláma Josef - PF 1932 - dělník s nástroji a žena se soškou v levé a kyticí v pravé ruce, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 52x45 mm, Kr.12
Praha - medaile Národopisné výstavy českoslovanské
Chaura a Abraham 1895 - Čeněk Gregor, protektor výst. mírně zleva, opis / pohled na Malé náměstí, nápis na stuze, cín 33x33 mm s původním raženým ouškem, skvrny
Praha - medaile Národopisné výst. českoslovanské 1895
Nesign. - stojící sv. Václav, opis/ Průmyslový palác, královská koruna a opis, cín 31 mm s původním raženým ouškem, nedor., patina
0/1
Uherský Brod
Výstava Komenský v umění 1952 - poprsí zleva, opis / znak města a dvouřádkový nápis, Sign., patinovaný bronz 40 mm, téměř
VIII.Meeting hostinských zaměstnanců - T.S.K.Racek - 1938 - mapa republiky a nápis, Nesign., jednostranný bronz 29 mm s původním letovaným ouškem, dr.rysky
Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., patinovaný bronz 60 mm, Fl.45a, Nov1.1.97f, lakovaná, téměř
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.903g, Fl.41d, Nov1.100a, nep.hr., patina
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.882g, Fl.41d, Nov1.100a, tmavá patina, etue
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 30mm, 14.826g, Fl.41d, Nov1.100a, etue, dr.hr., vl.rysky
Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.733g, Fl.41d, Nov1.100a, patina, lakovaná
Španiel - úmrtní medaile 1937 - poprsí zleva, vavřín.ratolest, opis / truchl.postava, palmy, nápis, Sign., patinov.bronz 60mm, Fl.55c, Nov1.1.135b
Štětina - postříbř.portrétní medaile b.l. (cca 1990) - hlava zleva, opis / monogram, lipový lístek, opis, Sign.Št, 31mm, 13.320g, Nov1.1.198c, patina, téměř
Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Nejtek - člen.premie Jednoty výtvarných umělců 1945 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve čtverci, Sign., patinovaný bronz 41 mm, Nov1.2.30a
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
Prádler - 50.výročí založení KSČ 1971 - poprsí zprava, opis / hvězda a nápis v prolamované ploše, opis, Sign., patinovaný bronz 50 mm, Nov1.4.19b
Česká republika
Nesign. - Jagellonci na českém trůně (1471-1526) 2001 - na obou stranách motivy z českých mincí, opisy, Ag999, 28mm, 13.024g, pěkná patina
Světová výstava v Paříži 1900 - personif. Republiky, výstaviště/ nápis na tabulce, vavřínový věnec a opis, Nesign., hliník 37 mm, patina, téměř