ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Štětina - postříbř.portrétní medaile b.l. (cca 1990)

Položka 2836
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Štětina - postříbř.portrétní medaile b.l. (cca 1990) - hlava zleva, opis / monogram, lipový lístek, opis, Sign.Št, 31mm, 13.320g, Nov1.1.198c, patina, téměř