ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - Jagellonci na českém trůně (1471-1526) 2001

Položka 2839
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Česká republika

Nesign. - Jagellonci na českém trůně (1471-1526) 2001 - na obou stranách motivy z českých mincí, opisy, Ag999, 28mm, 13.024g, pěkná patina