ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava

Položka 2834
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 260 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Španiel - na 85.narozeniny 1935 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis, ratolesti, Sign., lesklé Ag, 32mm, 14.733g, Fl.41d, Nov1.100a, patina, lakovaná