ČNS Praha, 72. aukce - KORESPONDENČNÍ

Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873

Položka 2821
Vyvolávací cena: 20 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 16.9.2017, 16:00:00.

Praha

Kvasnička - 100 let naroz. Josefa Jungmanna 16.7.1873 - poprsí zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, PZ.201, skvrnky, patina

Zachovalost: 1/0