Velehrad
Svatí Cyril a Metoděj / 8-řádkový nápis, 1885, Nesign., zlacený bronzový ovál 24/28 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina
Papež mezi Cyrilem a Metodějem, opis a nápis, 1885 / kaple Cyrilka, opis a nápis, cín 38 mm s původním raženým ouškem, 11.553g, nep.rysky, krásná patina
Vratislav-biskup., arcivévoda Karel, 1608 - 1624
3 Krejcar 1616, Sa.88 (tab.XII/33), 1.577g, nedor., exc., pěkná patina R!
Vratislav-biskup., Heinrich Foerster, 1853 - 1881
Radnitzky - medaile na 50.výročí kněž. svěcení 1875 - poprsí zprava, opis/ 9-řádkový nápis, Sign., Nepunc., Ag 43mm, 21.521g, Sa.250, nep.hr., nep.rysky, tém. R!
Vyšehrad-kapitula, Adalbert Ruffer, 1858 - 1871
Seidan - AE instalační medaile 2.2.1859 - pohled na Vyšehrad, opis / Madona, znak kapituly, opis, Sign., 42mm, 34.910g, Don.4700, Přib.697, dr.hr., skvr. R!
Vyšehrad-kapitula, Václav Štulc, 1871 - 1887
Nesign. - AR instalační jeton 30.7.1871 - znak kapituly v gotic.kružbě / 8-řádk.nápis, 24mm, 4.409g, Don.4704, H.4909, Přib.698, nep.nedor., pěkná patina
Vyšehrad-kapitula, Antonín Lenz, 1888 - 1901
Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.680g, Don.4706, H.4910, Přib.700, krásná patina
Církevní medaile - mariánské družiny
Praha 1910 - družina českých bohoslovců - svatý Jan Nepomucký klečící před Pannou Marií, opis / mariánský monogram, opis, hliník 29/33 mm s pův.ouškem, dr.hr.
Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 24.519g, m.o., rysky, pěkná pat.
Církevní medaile - svatební a zásnubní
Nesign. - muž a žena se líbají u bohaté tabule, opis / alegorie rodinného života, opis, b.l. (cca 1800), Ag 54mm, 43.442g, hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř
Církevní medaile - ostatní - nesignované
Sv.Jiří na koni bojuje s drakem, latinský opis / loď v bouři, latinský opis, Ag 45mm, 27.091g
Údobí let 1918 - 1938
10 Koruna 1933, 9.910g, nep.hr., nep.rysky RR!
5 Koruna 1927, 9.816g, nep.hr. vlas.rysky, patina R!
5 Koruna 1928 - dlouhá vlnovka na hraně, 7.032g, nep.hr., nep.rysky
5 Koruna 1931, 7.002g, nep.hr., nep.rysky, téměř
5 Koruna 1932, 6.915g, nep.hr., vlas.rysky, pat. R!
5 Koruna 1937, 8.038g, nep.hr., dr.rysky, přiložen znalecký posudek MUDr.Zdeňka Petráně RRR!
50 Haléř 1926, 5.002g, nep.hr., nep.rysky, patina R!
10 Haléř 1927, 1.989g, nep.hr.
5 Haléř 1926, 1.722g, nep.hr., nep.rysky, téměř R!