Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Velehrad
Svatí Cyril a Metoděj / 8-řádkový nápis, 1885, Nesign., zlacený bronzový ovál 24/28 mm s původním raženým ouškem, pěkná patina