Církevní medaile - svatební a zásnubní
Nesign. - muž a žena se líbají u bohaté tabule, opis / alegorie rodinného života, opis, b.l. (cca 1800), Ag 54mm, 43.442g, hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř