ČNS Praha, 75. aukce

Nesign. - muž a žena se líbají u bohaté tabule

Položka 1230
Vyvolávací cena: 4 400 Kč
Docílená cena: 5 500 Kč

Církevní medaile - svatební a zásnubní

Nesign. - muž a žena se líbají u bohaté tabule, opis / alegorie rodinného života, opis, b.l. (cca 1800), Ag 54mm, 43.442g, hr., nep.rysky, pěkná patina, téměř