Církevní medaile - Mistr Jan Hus
Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 24.519g, m.o., rysky, pěkná pat.