ČNS Praha, 75. aukce

Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) -

Položka 1229
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Docílená cena: 5 000 Kč

Církevní medaile - Mistr Jan Hus

Nesign. - Husův tolar - litý b.l. (cca 18.století) - poprsí zprava, nápis a opis / Hus na hranici, nápis, dva opisy, Ag 42mm, 24.519g, m.o., rysky, pěkná pat.