Korschann - polní zbrojmistr Karl Kuk 1914/1915 - poprsí zleva, vavřínová ratolest, 3-řádkový nápis, Sign., jednostranný bronz 41x65 mm, pěkná patina
Gurschner - pomoc válečným invalidům 1914 / 1915 - Austria a Vindobona rozdělující pomoc potřebným, štít a nápis / věnec a nápisy, Sign., bronz 55 mm, nep.hr.
Stundl - Conrad von Hötzendorf 1914 / 1915 - poprsí zleva, opis / moždíř, vročení, opis, Sign., patinovaný zinek 50 mm
Stundl - Conrad von Hötzendorf 1914 / 1915 - poprsí zleva, opis / moždíř, vročení, opis, Sign., Punc., patinované Ag900, 50mm, 54.825g, dr.hr., dr.rysky
0/1
F.Stiasny 1916 - rakouský voják v plné polní nese pušku s nasazeným bajonetem, znak, vročení, Sign., patinovaný jednostr. zinek 50x64 mm, dr.rysky, téměř
Schwerdtner - generál H.Kövess von Kövessháza (1916) - poprsí zleva, opis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 65mm, původní etue "K.k.Kriegsfürsorgeamt"
Rumunsko
Ioan Inocentiu Micu Klein - klášter Blaj 1737/1997 - poprsí čelně, vročení a opis/ budovy kláštera, nápis, Sign.VG, zlacený bronz 60 mm, nep.rysky, původní etue
Rusko
Moskva b.l. (rok myši) - barevný obrázek myši, ornamenty / znak města a nápis na stuze, věnec, Nesign., Nepunc., patrně Ag999, 60mm, 50.406g
Řecko
Řecký olympijský výbor - LOH London 2012 - znak řec. olymp. výboru, vročení, opis / čtyři běžci, řecký nápis, Nesign., patin.mosaz 60mm, etue, certifikát
Švédsko
Harald Wieselgren, knihovník, historik, spisovatel - na 60.narozeniny 1895 - portrét zprava, opis/ dívka s jablky, nápis, Sign.Linberg, bronz 56 mm, rys., skvr.
Švýcarsko
50 let Švýcarské autopošty 1919/1969 - historický automobil, vročení / znak, vročení, opis, Sign.AG, patinované Ag900, 33mm, 14.965g
Luzern - 80 let lanovky na horu Pilatus 1969 - historická lanovka, květ, nápis /hora, tři znaky, opis, Sign.fm, Ag900, 32mm, 15.003g, patina
75 let železnice Zurich - Meilen - Rapperswil 1969 - parní lokomotiva, vročení / 4-řádkový nápis, kříž, kruh znaků, Sign.AG, Ag900, 33mm, 14.866g, patina
75 let Kandertalské železnice 1895/1970 - parní lokomotiva / 7-řádkový nápis, Sign.Grupp, patinované Ag900, 33mm, 14.971g
Einsiedeln - návštěva papeže Jana Pavla II. 1981 - poprsí zleva, opis / zářící socha Černé Madony, opis, Sign.ZS/GL, patinované Ag900, 32mm, 18.102g
Thunersee - lodní doprava 1906/1989 - parník zpředu / 6-řádkový nápis, Sign.HF, Ag900, 33mm, 14.948g, pat.
USA
Chicago - Světová výstava 1892 - poprsí Kryštofa Kolumba ve věnci, opis / alegorie, výstaviště, znak, opis a nápis, Nesign., zlac. bronz 50 mm, hr., téměř
Protestní medaile proti okupaci Československa 1939 - junák přikovaný mezi dva sloupy, plač.chlapec a žena s dítětem, Pražský hrad /znak, opis, bronz 37mm, etue
Velká Británie
Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zlava, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 12-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, dr.hr., patina
Průmyslová výstava v Londýně 1862 - Alegorie Imperia / Crystalpalace, 11-řádkový nápis, Sign.Dowler-Brim., cín 74mm, 122.391g, hrana, dr.škr., rysky, patina R!