ČNS Praha, 80. aukce

Korschann - polní zbrojmistr Karl Kuk 1914/1915 -

Položka 2541
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 300 Kč

Korschann - polní zbrojmistr Karl Kuk 1914/1915 - poprsí zleva, vavřínová ratolest, 3-řádkový nápis, Sign., jednostranný bronz 41x65 mm, pěkná patina

Zachovalost: 0