ČNS Praha, 80. aukce

Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 -

Položka 2559
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Docílená cena: 1 000 Kč

Velká Británie

Victoria a Albert - výstava v Londýně 1851 - dvojportrét zlava, opis a věnec / Crystalpalace, opis a 12-řádkový nápis, Sign., cín 51 mm, dr.hr., patina