Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Švýcarsko
Luzern - 80 let lanovky na horu Pilatus 1969 - historická lanovka, květ, nápis /hora, tři znaky, opis, Sign.fm, Ag900, 32mm, 15.003g, patina