Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Rusko
Moskva b.l. (rok myši) - barevný obrázek myši, ornamenty / znak města a nápis na stuze, věnec, Nesign., Nepunc., patrně Ag999, 60mm, 50.406g