Československo - medaile s portrétem Edvarda Beneše
Nejtek - člen.premie Jednoty výtvarných umělců 1945 - poprsí zprava, opis / 7-řádkový nápis ve čtverci, Sign., patinovaný bronz 41 mm, Nov1.2.30a, nep.rysky
Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. do hloubky, patinovaný bronz 52x60 mm, Nov1.2.62a R!
Hájek - portrétní plaketa b.l. (1948) - hlava zleva, nápis, Sign. pozitivní, patinovaný bronz 52x60 mm, 127.148g, Nov1.2.63a, nep.hr.
Československo - medaile s portrétem Klem. Gottwalda
Dobrovolný - portrét zprava bez opisu, Sign.VD49, patinovaný bronzový plech 80 mm, Nov1.4.2b
Dobrovolný - portrét zprava bez opisu, Sign.VD49, patinovaný bronzový plech 50 mm, Nov1.4.6a, pův.etue s plechovým štítkem 53x10 mm
Nesign. - 160 let První brněnské strojírny 1974 - hlava zprava, monogram / emblém firmy, dvojitý opis, nápis, patinovaný bronz 60 mm, Nov1.4.31, pův. etue
Československo - medaile s portrétem Ant. Zápotockého
Hájek - pamětní plaketa 1954 - poprsí zprava, nápis, Sign., patinov. jednostr. hliník 52x62 mm, Nov1.5.2c
Česká republika
Dostál - Zákaznické centrum Škoda - autom. Octavia, Sign., Punc., Ag999, 34mm, 15.630g, kapsle, etue, skvrny
Česká minc. - replika groše Jana Lucemburského 1995, Nesign., Punc.BIJ-Ag999, 26mm, 3.752g, patina, etue
Česká mincovna - replika tolaru Rudolfa II. 1997, Punc., Ag900, 40mm, 28.921g, kapsle, původní etue
Barack Husejn Obama v Praze 2009 - hlava zprava, opis / Pražský hrad, znaky, Nesign., Ag999, 35mm, 14.950g, etue
Belgie
Brussel 1935 - Congo - medaile světové výstavy - hlava afričanky zleva, nápis / lev zprava, nápis, Nesign., zn.CU, zlacená měď 32 mm
Čína
Čínský olympijský výbor b.l. - Velká čínská zeď / čínská vlajka, olympijské kruhy, opis, Nesign., bronz 58 mm, původní brokátová etue
Čínská lidová osvob. armáda b.l. - Velká čínská zeď, anglický opis / hvězda, čínský opis, Nesign., měď 50 mm, pěkná patina, původní etue, téměř
Stařec s ozdobnou holí, jelen / emblém v kruhu stylizovaných ptáků, zlacená měď 35 mm, dřevěná etue zdobená figurkou řezanou z kamene (jadeitu ?), přebal
Ludvík XV. - jeton obchodní komory v La Rochelle b.l. - poprsí zprava, opis / trojstěžník na moři, opis a nápis, Sign.FM, Nepunc., Ag 29mm, 7.282g, nep.rysky
Napoleon I. - korunov. medaile An.13 (1804) - poprsí zleva / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign.Droz, měď 26 mm, Zeitz.40, patina
AR osmiúhelníková medaile solné spol. 1806 - poprsí císaře zleva, opis / 3-řádkový nápis ve věnci a opis, Sign., Ag 30x30 mm, 14.636g, Zeitz.0, dr.hr., dr.rys.
Karel X. - proklamační medaile 17.IX.1824 - poprsí zleva, opis / 15-řádkový nápis, Sign.Gayrard, měď 50mm, 70.164g, krásná patina