ČNS Praha, 80. aukce

Čínská lidová osvob. armáda b.l. - Velká čínská zeď

Položka 2515
Vyvolávací cena: 75 Kč
Docílená cena: 140 Kč

Čína

Čínská lidová osvob. armáda b.l. - Velká čínská zeď, anglický opis / hvězda, čínský opis, Nesign., měď 50 mm, pěkná patina, původní etue, téměř