Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Čína
Čínská lidová osvob. armáda b.l. - Velká čínská zeď, anglický opis / hvězda, čínský opis, Nesign., měď 50 mm, pěkná patina, původní etue, téměř