Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Česká republika
Dostál - Zákaznické centrum Škoda - autom. Octavia, Sign., Punc., Ag999, 34mm, 15.630g, kapsle, etue, skvrny