Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Belgie
Brussel 1935 - Congo - medaile světové výstavy - hlava afričanky zleva, nápis / lev zprava, nápis, Nesign., zn.CU, zlacená měď 32 mm