Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Napoleon I. - korunov. medaile An.13 (1804) - poprsí zleva / císař na štítu neseném senátorem a vojákem, opis, Sign.Droz, měď 26 mm, Zeitz.40, patina