Praha
Nesign. - Za zásluhy o spolek 1935 - věnuje jednateli p.Karlu Matějkovi První spolek přátel akvaria a terárií v Praze, zlacený bronz 50 mm
Praha - novoročenky firmy Franta Anýž
Brůha J.- PF 1931 - žena v mincovně přenáší v zástěře chvojí na vánoční výzdobu, nápis, Sign., jednostranný patinovaný bronz 60 mm, Kr.11
Praha - novoročenky In nummis veritas - Vladimír Oppl
PF 2020 - 600 let korunovace Zikmunda Lucemburského - stočený drak, koruna, opis / jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., Ag925, 30mm, 15.121g, původ.etue
PF 2020 - 600 let korunovace Zikmunda Lucemburského - stočený drak, koruna, opis / jména vydavatelů, velké "PF" a opis, Sign., mosaz 30mm, 12.999g
Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Šmakal - Zemědělská rada pro Království české b.l. - český lev, dvojitý opis / česko-němec. nápis ve věnci Sign., Ag800, 42mm, 23.895g, jako ŠFP.6b, hr., etue
Kříž - Zemědělská rada pro Království české b.l. - český lev, opisy/ česko-němec. nápis ve věnci, Sign., bronz 42mm, jako ŠFP.6c (uděleno 241 ks), pat., etue
Braun a Mauder - Záslužná medaile města Prahy 1891 - kráčející Čechie se lvem, opis / znak Prahy a opis, Sign., Ag800, 60mm, 89.125g, ŠFP.7a, dr.hr., etue R!
Myslbek - Obchodní a živnost. komora v Praze b.l. - hlava Čechie zleva, opis/ stoj. Putti s věncem, opis, Sign., Punc., Ag 56mm, 66.879g, ŠFP.8b (33ks), dr.hr.
Peška - Obchodní komora v Č.Budějovicích b.l. - alegorie výstavnictví, opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., bronz 44 mm, ŠFP.10b (30ks), hr., pat.
Spolek vinařský pro Království české 1891 - stojící Karel IV., dvojitý opis / vinná réva, opis, Nesign., postř.bronz 44 mm, 34.157g, jako ŠFP.11(c), dr.hr. R!
Kříž - Ústřední zemský spolek včelařský 1891 - český lev, dvojitý opis / úl a včely, věnec a opis, Sign., bronz 40mm, 27.853g (uděleno 9 ks), dr.hr., patina R!
Šmakal - Spolek k zvelebení drobných zvířat b.l. - český lev, dvojitý opis / kohout zleva, opis, Sign., Ag800, 43mm, 23.055g, jako ŠFP.13, hr., vlas.rysky
Šmakal - Spolek k zvelebení drobných zvířat b.l.- český lev, dvojitý opis / kohout zleva, opis, Sign., měď 43mm, 38.664g, jako ŠFP.13, dr.hr., krásná patina
Braun - stříbrná medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, nápis, Sign., Ag900, 44mm, 38.170g, ŠFP.17b, pat., pův.etue
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a něm.nápis, Sign., 44mm, ŠFP.17c, skvrky, patina
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele 1891, Sign., bronz 44mm, 40.223g ŠFP.17c, původní krásná dřevěná etue s kartuší a smaltovaným štítkem, patina
Braun - Stříbrná med. pro generální porotu 1891 - český lev s praporcem / česko-německý nápis, Sign., Punc., Ag 44mm, 38.329g, ŠFP.18a, (uděl. 88 ks), pat.
Braun - bronzová medaile pro skupinovou porotu 1891 - český lev s praporcem / český a německý nápis, Nesign., bronz 44 mm, ŠFP.19a, krásná pat., pův.etue
Braun - stříbrná medaile pro spolupracovníky 1891, Sign., Ag900, 36mm, 25.024g, ŠFP.20b, původní krásná dřevěná etue s kartuší a smaltov.štítkem, hr.,pat. R!
ČOS - II.všesokolský slet 28.-29.6.1891 - sokol s praporem a šavlí, nápis / Průmyslový palác, emblém Sokola, opis, cín 39 mm s původním ouškem, ŠFP.21d