Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele - český lev s praporcem / lipová a dubová ratolest, český a něm.nápis, Sign., 44mm, ŠFP.17c, skvrky, patina