Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Kříž - Ústřední zemský spolek včelařský 1891 - český lev, dvojitý opis / úl a včely, věnec a opis, Sign., bronz 40mm, 27.853g (uděleno 9 ks), dr.hr., patina R!