Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Praha
Nesign. - Za zásluhy o spolek 1935 - věnuje jednateli p.Karlu Matějkovi První spolek přátel akvaria a terárií v Praze, zlacený bronz 50 mm