Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - bronzová medaile pro vystavovatele 1891, Sign., bronz 44mm, 40.223g ŠFP.17c, původní krásná dřevěná etue s kartuší a smaltovaným štítkem, patina