Plzeň
Výstava psů ZKK Plzeň 1949 - silueta města, 3-řádkový nápis, Nesign., postříbř. prořezávaný plech 49x72 mm na černé skleněné podložce, původní etue
Poděbrady
Upomínka Klubu filatelistů b.l. - pomník krále Jiřího z Poděbrad/ znak, lipové ratolesti a 4-řádkový nápis, Nesign., bronz 44 mm, hr., nep.rysky, skvrnky, patina
Praha
J.S. - Pražské obchodní gremium 1895 - sedící Merkur, pohled na Prahu, vročení a opis/ 5-řádkový rytý nápis ve věnci, Sign., Ag 55mm, 39.219g, díra, hrany, pat.
Josef Mrštík - PF 2001 (fenik) -jezdec na koni zprava s taseným mečem, hladký kruh / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., pat. Ag 18mm, 1.327g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2002 (keltský quinar) - koník zleva a loukoťové kolo / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc. patinované Ag 17mm, 2.847g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2003 (střed pražského groše) - korunovaný královský lev / třířádkový nápis, Nesign., Nepunc., patinované Ag 20mm, 3.699g, pouze 30ks R!
Josef Mrštík - PF 2003 (střed pražského groše) - korunovaný královský lev / třířádkový nápis, Nesign., patinovaný bronz 20 mm, pouze 30ks R!
Vídeň
Nesign. - 19.celoněmecký sjezd učitelů 8.-10.VI. - sedící Germania s vídeňským znakem a sovou / 6-řádk. nápis, cín 23 mm, nedokončené ouško, proh., hr., škr.
Česká republika
Karel IV., otec vlasti / Země Koruny české, Nesign., zlacený bronz 30 mm, kapsle
Konvolut mosazných jetonů - Plzeň 2012, Pardubice 2013, Česká mincovna b.l. (cca 2015), nep.hr., nep.rysky, patina 3ks
Belgie
Záslužná medaile b.l. (uděleno 30.11.84 - J.Lemmens) - znak, vavříny, písmo/ koruna, přilba, ozubené kolo, meče, křídla, opis, Sign., patinovaný bronz 69 mm
Tyrolsko
Nesign. - 500 let unie s Rakouskem 1863 - znak, pušky a klobouk, vročení, opis / 5-řádkový nápis, cín 37 mm s původním ouškem, 28.163g(!), Haus.1614, dr., patina
Velká Británie
George V. - medaile na 100.výročí velké války 2014 - hlava zleva, opis / Niké, siluety vojáků, vročení a nápis, Sign., postříbřený bronz 39 mm, přebal
Filatelistické medaile, plakety a odznaky
ČSR 1968 - 50 let čsl. poštovní známky, Sign.Mácha, jednostranná měděná plaketa 80x57 mm, původní etue, udělení "Václav Nebeský" na plaketě i etui
Praha 1977 - městská výstava pošt. známek, Nesign., zlacený bronz 50 mm, udělení "JDr.Z.Zuska"
Hasičské medaile, plakety a odznaky
Mladá Boleslav 1937 - krajský sjezd čs. hasičstva 16.-17.V., Nesign., mosazný plech 28x27 mm s jehlicí
Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let založení sboru, budova zbrojnice, Nesign., zlacený mosazný plech 27x35 mm s jehlicí, patina
Hrací a početní známky
Francie - miniatura 10 Franku, Sign.Alfred Weinstein- Hamburg, mosaz 12 mm, skvrnky, patina
Královna Victoria / dvojhlavý orel, Nesign. (patrně německá ražba), mosaz 17 mm, pěkná patina