ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let

Položka 2864
Vyvolávací cena: 100 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Hasičské medaile, plakety a odznaky

Pulečny-Kličnov (u Jablonce nad Nisou) 1924 - 50 let založení sboru, budova zbrojnice, Nesign., zlacený mosazný plech 27x35 mm s jehlicí, patina

Zachovalost: 1