ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Francie - miniatura 10 Franku

Položka 2865
Vyvolávací cena: 30 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Hrací a početní známky

Francie - miniatura 10 Franku, Sign.Alfred Weinstein- Hamburg, mosaz 12 mm, skvrnky, patina