ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Praha 1977 - městská výstava pošt. známek

Položka 2856
Vyvolávací cena: 60 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Filatelistické medaile, plakety a odznaky

Praha 1977 - městská výstava pošt. známek, Nesign., zlacený bronz 50 mm, udělení "JDr.Z.Zuska"

Zachovalost: 0