Vilém II. a Bismarck - na paměť usmíření 18/94 - hlava zprava, opis / hlava zprava, opis, Nesign., Nepunc., Ag 35mm, 16.850g, dr.hr., rysky, patina
Otto von Bismarck - 80 let naroz. 1.4.1895 - poprsí v klobouku zprava / stojící Germania, opis, Nesign., Nepunc., Ag 38mm, 28.146g, hr., vlas.rysky
Lauer - Otto von Bismarck - úmrtní medaile 30.6.1898 - poprsí zprava, opis / kříž s palmovou ratolestí, opis, Nepunc., Ag 34mm, 18.051g, nep.hr., nep.rysky
Vilém II. a Augusta Victoria (výročí sňatku 1912), v reversu vyryt nápis na oslavu stř.svatby manželů Wehnerových ve Sl. Katovicích, Ag 51mm, 59.802g, pat.
Lipsko 1913 - Ferdinand Bapt. von Schill zleva, opis/ vítězné vojsko po bitvě, vročení, na hraně signatura "H.H.Mayer / u.Forzheim / Bronze", 60mm, nepův.etue
Lauer - Vilém II. na vyhlášení války 4.VIII.1914 - hlava zleva, opis / meč svisle, 4-řádk. nápis, opis, Sign., Punc., Ag990, 33mm, 17.596g, dr.hr., rysky
Lauer - Vilém II. na vyhlášení války 4.8.1914 - hlava zleva, opis / meč svisle, 4-řádkový nápis a opis, Sign., Punc., Ag990, 34mm, 17.492g, dr.rysky, patina
Kühl - Otto von Bismarck - 100 let narození 1915 - poprsí zleva / 8-řádkový nápis a opis, Sign., patinovaný bronz 42 mm, nep.hr., nep.rysky, téměř
K.Goetz - úmrtí Manfreda von Richthofen 21.4.1918 - poprsí mírně zleva, opis / orel na troskách letadla, znak, přilba, opis, Sign., Ag900, 36mm, 19.329g, rys.
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Dr.H.Eckener - let vzducholodi LZ126 do Ameriky 1924 - poprsí zpředu, opis / vzducholoď nad pobřežím, opis a nápis, Sign., Punc., Ag990, 33mm, 14.861g, rysky
Oertel - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis/ severní polokoule, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.765g, nep.hr.
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Nesign. - Adolf Hitler - převzetí vlády 1933 - poprsí zleva, dubové snítky, opis / říšská orlice trhá řetězy, opis, Punc., patin. Ag999, 36mm, 21.525g
Německo - BRD
Konrád Adenauer - úmrtní medaile 1967 - hlava mírně zleva, opis / 3-řádkový nápis, Nesign., Ag999, 40mm, 26.039g, nep.rysky
Mezinárodní rok dětí 1979 - sedm dětí tančí v kruhu / 4-řádkový nápis v květinovém věnci, Nesign., Ag1000, 40mm, 24.856g, nep.rysky, patina, téměř
Daimler-Benz - 100.výročí založení firmy 1986 - stylizovaný historický automobil / emblém firmy, dvojitý opis, Nesign., Ag1000, 40mm, 24.958g, vl.rys.
Nesign. - medaile na zavedení eura v Německu 2002, puncov. částečně zlacené Ag999, 40mm, 20.042g, kapsle
Gottfried Von Banfield, zvaný také "Orel Terstu" b.l. - poprsí zleva, opis / souboj hydroplánů nad mořem, Nesign., Punc.Ag, 50mm, 52.366g, původní etue R!
Rusko
Připojení Krymu k Ruské federaci 2014 - portrét Vladimíra Vl. Putina, opis / mapa Krymu a znak RF na globu, Nesign., pozlacená mosaz 38 mm, kapsle
Španělsko
Aténa s věncem, kopím a štítem, latinský opis / Heraklovy sloupy, Heraklův kyj a kůže lva, latinský opis, Ag 21mm, 2.652g, krásná patina, téměř
Švýcarsko
Ženeva - AR školní prémie b.l. - sedící Apolón, opis a nápis / zářící znak města, věnec, opis, špatně čit. signatura, 41mm, 27.520g, hr., dr.škr., rysky, patina