ČNS Praha, 66. aukce

Lauer - Vilém II. na vyhlášení války 4.8.1914 - hlava

Položka 2527
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Lauer - Vilém II. na vyhlášení války 4.8.1914 - hlava zleva, opis / meč svisle, 4-řádkový nápis a opis, Sign., Punc., Ag990, 34mm, 17.492g, dr.rysky, patina