ČNS Praha, 66. aukce

Připojení Krymu k Ruské federaci 2014 - portrét

Položka 2538
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 700 Kč

Pátek 11.9.2015, 22:00:00.

Rusko

Připojení Krymu k Ruské federaci 2014 - portrét Vladimíra Vl. Putina, opis / mapa Krymu a znak RF na globu, Nesign., pozlacená mosaz 38 mm, kapsle

Zachovalost: Proof