Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Lauer - Vilém II. na vyhlášení války 4.VIII.1914 - hlava zleva, opis / meč svisle, 4-řádk. nápis, opis, Sign., Punc., Ag990, 33mm, 17.596g, dr.hr., rysky