Ludvík Filip Orleánský - korunovační medaile 9.8.1830 - poprsí zprava, opis / korunovační scéna, písmo, Sign. Depaulis, bronz 75mm, 197.407g, skvr., pat. R!
Ludvík Filip - na odhalení pomníku Ludvíka XIV. 1836 - jezdecká socha zleva, opis / 5-řádkový nápis, Sign.Petit, měď 25 mm, 8.260g, krásná patina, téměř
Napoleon I. a Ludvík Filip - dokončení Vítězného oblouku 1836 - portréty proti sobě, opis / Vítězný oblouk, opis, Sign.Montagny, měď 26 mm, pěkná patina
Marie Francouzská - kněžna Würtemberská 1839 - hlava zleva, opis / Niké zleva, nápisy a opis, Sign.Petit, bronz 24 mm, pěkná patina
Montagny - na paměť revolucí 1789 a 1830 - 1840 - scéna dobytí Bastily, opis / Niké na sloupu, opis a nápis, Sign., bronz 26 mm, pěkná patina
Ferdinand Filip Ludvík Orleánský - pam.medailka 1846 - hlava zprava, opis / kaple sv.Ferdinanda, 8-řádkový nápis, Sign.Borrel, bronz 26 mm, nep.hr., krásná pat.
Akademie věd morálních a politických 1795/1832/1932 - Aténa, nápisy/ personifikace společen. vědních oborů, 4-řádk.nápis, Sign.P.Turin, patinovaný bronz 80 mm
Baron Seilliére de L-Institut 1939 - poprsí zleva, opis / vavřínová ratolest, 6-řádkový nápis, tři růže, Sign.G.Prudhomme, patinovaný bronz 67 mm
Irán
Muhammad Reza Pahlavi - 2500 let Perské říše 1971 - hlava zleva/ destička s klínovým písmem, perský opis, vročení (SH.1350), etue PCGS, uvedena zachov. "MS64"
Israel
Pohled na Jeruzalém, nápis / Knesset, menora, nápis, b.l., Nesign., na hraně číslováno (10286), patinované Ag935, 45mm, 47.600g, krásná etue z olivového dřeva
Itálie
Cecilia - dcera Iohanna Francisci z Mantovy n.l. - portrét zleva, opis, Nesign. (údajně Pisanello), pozdější bronzový jednostranný odlitek 81 mm, patina
Povstání bratří Gracchů A.R. 616 / zajetí numidského krále Jugurthy, A.R. 647 - pamětní jeton (cca 1800), Nesign., Nepunc., Ag 32mm, 10.138g, nep.rysky, patina
Jugoslávie
Alexander I. a Marie Rumunská - svatební plaketa 1922 - dvojportrét zprava, vavříny a růže, nápis, Sign. R.Valdec, patinovaný bronz 85x67 mm
Maďarsko
MUDr. Ignác Semmelweis - 100.výročí úmrtí 1865 (1965) - poprsí částečně zleva, opis / žena s dětmi, Sign.KAN, patinovaný bronz 60 mm
Budapešť 1998 - série významné památky města, různé signatury, vše 42mm, 8x unce Ag 999, společná etue
Německé státy před rokem 1871
Novoročenka na rok 1719 - andílek s lukem, šípem a virgulí, opis / andílek jako pregéř, opis, Nesign., Ag 28mm, 7.271g, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina
Německo - Prusko
Friedrich II. - na vítězství u Chotusic 17.V.1742 - poprsí zprava, nápis na pomníku, trofeje, opis / bitev.scéna a nápis, Nesign., Ag 34mm, 11.342g, pat.
Frid.Wilhelm III. - protektor akademie 1797 - poprsí zprava, latin.opis / 4-řádkový latin.nápis ve věnci, Sign.Loos, cín 68mm, 119.868g, hr., rys., nepův.etue
Düsseldorf 1902 - Průmyslová, živnostenská a umělecká výstava - alegorie / nápis a opis, Nesign., postříbř. bronz 31 mm s původním letovaným ouškem, dr.rysky
Lipsko 1913 - 100. výročí bitvy národů - památník, opis / 7-řádkový nápis ve vavřínovém věnci, Sign."D", bronz 45mm, 41.877g, dr.hr., patina, téměř