ČNS Praha, 80. aukce

Cecilia - dcera Iohanna Francisci z Mantovy n.l. -

Položka 2531
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 500 Kč

Itálie

Cecilia - dcera Iohanna Francisci z Mantovy n.l. - portrét zleva, opis, Nesign. (údajně Pisanello), pozdější bronzový jednostranný odlitek 81 mm, patina

Zachovalost: 1