Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Marie Francouzská - kněžna Würtemberská 1839 - hlava zleva, opis / Niké zleva, nápisy a opis, Sign.Petit, bronz 24 mm, pěkná patina