Příjem limitů končí:Čtvrtek 14.5.2020, 20:00:00.
Montagny - na paměť revolucí 1789 a 1830 - 1840 - scéna dobytí Bastily, opis / Niké na sloupu, opis a nápis, Sign., bronz 26 mm, pěkná patina