Německo - Hamburg
Lauer - Živnostenská a průmyslová výstava 1889 - personifikace města s caduceem a věncem / znak města, opis, Sign., Ag 70mm, 124.048g, hr., nep.rys., patina
Německo - Prusko
Friedrich II. - na obsazení Prahy 6.V.1757 - poprsí zprava, opis/ Bohemia klečí před tančící Niké, trofej a písmo, Nesign., bronz 48 mm, dr.hrany, pěkná patina
Německo - Schaumburg
Josef a Hermina - AR medailka na (stříbrnou ?) svatbu 30.8.1815 - dvojportrét, opis / 5-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., 11mm, 0.638g, nep.hr., tmavá patina
Otto von Bismarck - 70.výročí narození, 1.IV.1885 Poprsí zprava/ honosný znak nesený říšskými orlicemi, heslo na stuze, vročení, Sign.Schwenzer, měď 38 mm
Loos - Otto von Bismarck - AR medailka 1888 - poprsí zleva, opis / 7-řádkový nápis, Sign., Nepunc., 17mm, 2.387g, původní přiletované ouško, dr.rysky, patina
Otto von Bismarck - 80 let narození 1.4.1895 - poprsí v klobouku zprava / stojící Germania, opis, Nesign., Nepunc., Ag 38mm, 27.553g, hr., škr., rysky, patina
Německo - Výmarská republika, 1918 - 1933
Roth - Albrecht Dürer - 400 let úmrtí 1928 - poprsí zpředu, opis / stojící muž s knihou a mečem, opis, Ag1000, 36mm, 24.773g, dr.hr., vl.rysky, téměř
Oertel - dostavba Kolínského dómu 1248 / 1928 - architekt s plánem a kružidlem, opis / katedrála, vročení, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.783g, nep.hr.
Let letadla Bremen do Ameriky 1928 - dvojportrét letců zleva, opis / letadlo nad mořem, opis, Nesign., Punc., Ag900, 36mm, 24.132g, pěkná patina
Sig.IB - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929- dvojportrét zleva, opis / vzducholoď nad mořem, opis, Punc., Ag900, 36mm, 24.913g
Oertel - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - trojportrét Zeppelin, Eckener a Dürr, opis/ severní polokoule, opis, Sign., Ag900, 36mm, 24.735g, téměř
Německo - 3.říše, 1933 - 1945
Hanisch - připojení Rakouska a Sudet k Říši 1938 - hlava A.Hitlera zprava, opis / říšské jablko, písmo, Sign., patinované Ag 835, 36mm, 21.178g, nep.kor.
Hanisch - připojení Rakouska a Sudet k Říši 1938 - hlava A.Hitlera zprava, opis / říšské jablko, opis a nápis, Sign., patinovaný bronz 36mm, skvrny, patina
Goetz - uzavření Mnichovské dohody 29.9.1938 - čtyřportrét, holubice s vavřínovou snítkou, 4-řádkový nápis / palác, orlice, nápis, Sign., zinek 36 mm R!
Krischker - medaile na 50.narozeniny A.Hitlera 1939 - hlava zleva/ znak Braunau am Inn, hákový kříž, nápis, Sign., patinovaný bronz 36 mm
Polsko
August III. - AR korunov. medaile 17.I.1734 - poprsí zprava, opis/ genius s pochodní u oltáře, pol.orlice, písmo, Sign.V, 43mm, 29.517g, dr.hr., patina, tém. R!
Hartig - 800 let kláštera Klosterneuburg 1936 - svatý Leopold zprava, nápis / tři znaky pod mitrou, berly, opis, Sign., Punc. Ag900, 26/30 mm, 7.054g, pat.,tém.
Španělsko
Parera - Světová výstava v Barceloně 1929 - královský pár zleva a znak ve věnci / Hispania, znak Barcenony, palác, opis, Sign., patin. Ag916, 50mm, 72.732g, etue
Vatikán, Pius IX., 1846 - 1878
Bianchi 1854 - poprsí zleva, opis/ pohled do basiliky sv. Pavla v Lateránu, opis, Sign., Ag 82mm, cca 280g, dr.hr., krásná patina RR!
Drahotní medaile
Sign.FH (Hörnlein) 1923 - lichvář na snopu obilí, nápisy / 7-řádkový nápis, bronz 38 mm, dr.hr., dr.rysky, patina